Способы Оплаты

Як оплатити замовлення?

    Після того як ви сформували замовлення (про те як сформувати замовлення, дивимося на сторінці) вам буде надана можливість оплатити ваше замовлення наступними способами:

1. Переказати гроші на картку ПриватБанку в будь-якому платіжному терміналі або в будь-якому відділенні ПриватБанку (як правило комісія не стягується, більш докладно  уточнюйте у відділенні банку).

2. Оплатити онлайн в Приват24. Цим способом оплати можуть скористатися всі у кого є будь-яка карта ПриватБанку. (як правило комісія не стягується, про можливу комісію ви будете повідомлені на сайті Приват24 безпосередньо перед оплатою).

3. Оплатити накладеним платежом. У даному випадку ви оплачуєте вартість замовлення безпосередньо при отриманні замовлення у відділенні транспортної компанії (Нова Пошта, Інтайм, и т.д.). ПЛЮС у даному випадку вам доведеться оплатити вартість зворотної відправки грошей.

4. Оплатити готівкою, при отриманні замовлення у місті Буча, Київска обл.

Всі платіжні реквізити ви отримаєте у смс та електронній пошті. А також реквізити завжди доступні на сторінці з історією вашого замовлення.

Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix